Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem

Nagród Wiktoria
- 18 edycji nagród dla polskich przedsiębiroców18 edycja ogólnopolskiego konkursu gospodarczego Wiktoria rozpoczęta!

Już po raz 18 Warszawska Izba Przedsiębiorców nagrodzi najbardziej prężnie działające polskie firmy Nagrodami WIKTORIA. Przedsiębiorstwa, które chcą znaleźć się w gronie najlepszych, mogą zgłaszać się do 15. lipca 2015r. za pośrednictwem formularza http://www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe.


Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej Gali WIKTORIA w dniu 24. października 2015r. Statuetki WIKTORIA przyznawane są w 15 kategoriach. Dodatkowo co roku wręczane są nagrody specjalne SUPER WIKTORIA dla osób wyróżniających się na rynku i firm o ugruntowanej renomie. Z okazji „Dnia Kupca” na Gali Wiktoria przyznawana jest również Nagroda imienia Wokulskiego. Zgłoszenie do konkursu jest bezpłatne.


Plebiscyt honorowym patronatem objęli: Ministerstwo Gospodarki oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Ogólnopolski konkurs WIKTORIA z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. W dotychczasowych 17 edycjach uczestniczyło ponad 5500 firm, 1800 otrzymało nominację, a 600 zostało laureatami i otrzymało statuetkę Wiktorii. Wśród nich znaleźli się między innymi: Drutex, SITA, Itaka, RMF FM, ERGO Hestia, Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji, Adampol, J.W. Construction, Cerad i wiele innych.
O Nagrodę WIKTORIA mogą zawalczyć zarówno wielkie korporacje, jak też średnie i małe przedsiębiorstwa, a nawet jednoosobowe firmy. Ważne, aby mogły poszczycić się jakością swoich produktów, usług, a także działalnością na rzecz lokalnej społeczności, czy akcjami charytatywnymi.


- Osiemnaście lat temu, gdy organizowaliśmy pierwszą edycję, nikt jeszcze nie znał określenia CSR, czyli społeczna odpowiedzialność biznesu – mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca i organizator konkursu WIKTORIA, prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. - Dla nas już wtedy było to jedno z trzech kryteriów, według których oceniamy uczestników i nagradzamy laureatów.


Pozostałe to wywiązywanie się z podstawowych obowiązków wobec Państwa oraz kontrahentów i partnerów. Październikowa gala - jak co roku - będzie świętem przedsiębiorczości. Laureaci ogólnopolskiego plebiscytu gospodarczego WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, który od wielu lat jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej, zostają nominowani spośród kilkuset firm w Polsce przez samorząd gospodarczy i terytorialny. Firmy mogą się do nas zgłaszać bezpośrednio - w tym przypadku organizator dokona weryfikacji w BIG InfoMonitor.


Nagroda WIKTORIA przyznawana jest 15 kategoriach. Szczegółowy wykaz dostępny jest na stronie www.nagrodawiktoria.pl/o-konkursie/materialy-konkursowe. Firmy uczestniczące w konkursie powinny przesłać zgłoszenie do 15 lipca na adres organizatora: biuro_promocji@nagrodawiktoria.pl. Kolejnym etapem jest wypełnienie Zeszytu Konkursowego, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Termin przesłania Zeszytu upływa 4. września 2015r. Należy go przesłać na adres organizatora: Warszawska Izba Przedsiębiorców 00-613 Warszawa, ul. Chałubińskiego 8 Oxford Tower, pok. 22.52.
Laureaci otrzymają nie tylko statuetkę WIKTORII, ale przede wszystkim zdobędą potwierdzenie wysokiej jakości swoich usług i produktów. Nagroda jest dowodem wiarygodności finansowej firmy i rzetelności.
Więcej informacji o konkursie WIKTORIA na stronie: www.nagrodawiktoria.pl.

WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców
jest to konkurs organizowany przez Warszawską Izbę Przedsiębiorców już po raz 18. Do tej pory wzięło w nim udział ponad 5500 firm, z pośród których 600 zostało nagrodzonych.
Od 17 lat statuetka WIKTORII to symbol rzetelności i wiarygodności w prowadzeniu działalności gospodarczej. Głównym celem plebiscytu jest promowanie najlepszych polskich przedsiębiorstw zajmujących się handlem, produkcją i usługami.

Warszawska Izba Przedsiębiorców w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia. Izba powstała z przekształcenia  Warszawskiej Izby Kupców i Przedsiębiorców oraz fuzji z Warszawską Izbą Handlu Detalicznego i Usług. Obecnie zrzesza blisko 1000 członków. Do głównych zadań Izby należą m.in.: udzielanie porad prawnych przy prowadzeniu działalności gospodarczej, promocja zrzeszonych firm oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także wpływanie na prace legislacyjne w fazie projektu z korzyścią dla polskiego środowiska przedsiębiorców.
Dodatkowo Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje liczne konferencje, wydaje własne publikacje oraz prowadzi wiele projektów i plebiscytów m.in. WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców, SUPERMEDICUS – plebiscyt dla firm i instytucji z branży medycznej, ASY – ranking produktów finansowych oferowanych dla przedsiębiorców oraz akcję, która rekomenduje warszawską gastronomię, czyli „Warszawa od kuchni”.
W gronie członków Warszawskiej Izby Przedsiębiorców m.in. są takie znamienite firmy jak:  SITA, MarcPol, Top-Market, Natalia Gold, Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew nad Dolinką, BIG InfoMonitor.

Portal Biznesowy.net jest Patronem

Warsztaty Biznes po Godzinach

– ladies edition już 9 lipca w Poznaniu!


Marzysz o własnej firmie? Masz dość pracy w korporacji? Jesteś młodą mamą i szukasz pomysłu na siebie? Nie może Cię tam zabraknąć!

Fundacja Twoja Inicjatywa! zaprasza wszystkie panie zainteresowane własnym biznesem na warsztaty z cyklu Biznes po Godzinach, które odbędą się 09.07. 2015 w Poznaniu.


Warsztaty skierowane są do przedsiębiorczych kobiet, zarówno tych, które prowadzą już swoje firmy, jak i tych, które dopiero planują spełnić swoje marzenia i pracować na własny rachunek.


Podczas spotkania w przyjaznej atmosferze i warsztatowej formule doświadczeni eksperci podpowiedzą jakie są dostępne na rynku rozwiązania i możliwości dla osób, które marzą o własnym biznesie oraz zdradzą uczestnikom spotkania:
- jak założyć własną firmę – czy i kiedy to się opłaca?
- jak w rzeczywistości wygląda droga do sukcesu
- jak zbudować skuteczną strategię marketingową dla swojej firmy
- na czym polega prawdziwy networking i jak go stosować z sukcesem
- jakie dotacje unijne mogą pomóc nam w realizacji marzeń

Program warsztatów:


17.00- Rejestracja uczestników, networking, poczęstunek;
17.15- Oficjalne rozpoczęcie, opis działalności Fundacji Twoja Inicjatywa! (Anna Flaga, Katarzyna Wicha);
17.30- Własna firma - plusy, minusy, od czego zacząć? Omówienie procedur związanych z otworzeniem własnej firmy (Kamil Derendarz, Tax Care);
18.00- Madame - magazyn ambitnych kobiet. Od pomysłu do realizacji. Historia sukcesu (Magda Zdrenka, Madame);
18.30- Trudna sztuka networkingu - jak to właściwie działa? (Sławomir Stańczuk, Polish Business Club).
18.45- przerwa kawowa, networking;
19.00- Budowanie profesjonalnego salonu usługowego na przykładzie gabinetu kosmetycznego. Jak bez specjalnych nakładów finansowych podnieść prestiż i standard punktu usługowego (Artur Kołecki, Yasumi);
19.30- Fundusze unijne - szanse i możliwości w nowej perspektywie (Wojciech Stelmaszak);
20.00- Pytania, odpowiedzi, networking;

Na uczestników spotkania czekają atrakcyjne nagrody m.in.:
- 2 vouchery o wartości 200 zł od firmy Samanta
- zestaw kosmetyków o wartości 200 zł od Yasumi
- 2 książki „To Twoja firma. 12 kroków do sukcesu" od firmy Tax Care S.A.


Główny partner spotkania: Madame – magazyn ambitnych kobiet
Miejsce: Poznań, Hotel NH Poznań****, ul. Św. Marcin 67
Szczegóły i rejestracja na www.twoja-inicjatywa.pl
Zapraszamy!


Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 49
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank