Login: Hasło:
   Zapamiętaj mnie w: Portal biznesowy.net
Zarejestruj  |  Zapomniałem hasła

Portal Biznesowy.net jest Patronem
 darmowych warsztatów on-line
"Komu dziś potrzebne są certyfikaty IT?
"

 


Wyzwanie - jakość szkoleń z zakresu IT

Komu dziś potrzebne są certyfikaty IT? – darmowe warsztaty on–line

Firma CTS zaprasza wszystkie zainteresowane osoby pracujące w działach IT lub współpracujące z tymi działami, na darmowe warsztaty on-line.

Partnerem merytorycznym warsztatów została CompTIA - niezależna międzynarodowa organizacja certyfikująca w dziedzinie wiedzy informatycznej.

Termin i miejsce szkolenia
Warsztaty odbędą się 26 maja 2011 roku o godzinie 11.00. O sposobie dołączenia się do warsztatów uczestnicy zostaną poinformowani na parę dni przed terminem.

Korzyści dla uczestników warsztatów:
- poznanie wartości certyfikacji CompTIA – dlaczego certyfikacja jest mocno spozycjonowana na rynku światowym, głównie USA
- cele certyfikacji CompTIA: nie tylko potwierdzenie jakości zdobytej wiedzy, lecz również początek dalszej drogi certyfikacyjnej
- zdobycie wiedzy do kogo kierowane są produkty CompTIA i jaka wiedza jest dzięki nim zdobywana
- umiejętność oceny jakości szkolenia w porównaniu do szkleo niecertyfikowanych (system oceny Metrics That Matter)

Kim są nasi trenerzy?

Kadra trenerska CTS to certyfikowani wykładowcy, z bogatym doświadczeniem w nauczaniu, współpracownicy uniwersytetów, często mający na swoim koncie liczne publikacje zakresu nowości technologiach IT, najnowszych kierunkach informatyzacji czy norm prawnych obowiązujących tej branży.

Warsztaty poprowadzi Paweł Zdziarski
Konsultant i trener pracujący w Centrum Technik Sieciowych. Instruktor z kilkunastoletnim doświadczeniem dostarczający szkolenia dotyczące tematyki m.in. bezpieczeństwa, wirtualizacji, standaryzacji. Posiada tytuły techniczne i autoryzowanego trener takich firm i organizacji jak Microsoft, Mcafee, Comptia (specjalizacja Security+, Project+, Network+), Security Certified Program (SCP). Uczestnik wielu projektów informatycznych związanych z tematyką standaryzacji środowiska stacji roboczych i serwerowego, bezpieczeństwa, wirtualizacji oraz „cloud computing”.

Aby zarejestrować się na warsztaty należy wypełnić formularz na stronie internetowej: http://cts.com.pl/zapisy-na-konferencje/23

Polecamy!


Popularne frazy
Statystyki Portalu
  • Oczekujące prezentacje: 49
  • Kategorie główne: 15
  • Podkategorie: 268
Firmy wg. PageRank